Poznanska10 – informacje, wiadomości

Twoje centrum informacji

Uncategorized

Poznaj wysokiej jakości kurtki Trespass – dla turysty i nie tylko.

Wysokiej jakości kurtka, która stworzy komfortowe warunki podczas pobytu na zewnątrz, jest czymś bardzo ważnym. Zwłaszcza podczas pieszych wędrówek, czy rodzinnych wycieczek. Kurtki Trespass tworzą idealną barierę przed zimnem, wiatrem i deszczem. Sprawdź, czym jeszcze wyróżniają się kurtki tej marki. 

Kurtki Trespass dla każdego

Marka Trespass oferuje kurtki, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nie brakuje też modeli przeznaczonych dla dzieci. Firma promuje aktywność fizyczną, również tą celebrowaną całą rodziną.

Kurtki Trespass przeznaczone są na różne pory roku. Dostępne są modele przeciwdeszczowe, przeznaczone głównie do korzystania podczas jesiennej pluchy i deszczowej wiosny. Nie brakuje też zimowych kurtek puchowych. Są też nieco mniej ocieplane kurtki przejściowe.

Kolory kurtek Trespass są bardzo zróżnicowane. W kolekcji znajdują się modele o wyrazistej kolorystyce, ale też  takie w bardziej stonowanych kolorach ziemi, jak szary, czarny, czy brązowy. Każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To co istotne, kurtki tej marki mogą być używane, także na co dzień.

Czym wyróżniają się kurtki Trespass?

Kurtki Trespass są bardzo lekkie. Jest to duża zaleta, zwłaszcza podczas dłuższego pobytu poza domem. Łatwo je też zwinąć i wsadzić do torby lub plecaka. Materiał nie gniecie się i po ponownym wyjęciu dalej prezentuje się fantastycznie. Kolejną zaletą kurtek Tresspass jest ich wodoszczelność. Niektóre modele posiadają bardzo wysoki wskaźnik ochrony przeciwdeszczowej. W celu zwiększenia tego parametru, zastosowano szwy klejone. Kurtki tej firmy są też wiatroszczelne  Jest to zasługa zastosowania wysokiej jakości poliestru – tkaniny, która idealnie sprawdza się w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz specjalnej membrany.

Kurki Trespass wyposażone są również w regulowany kaptur. W pojedynczych projektach, jest możliwość schowania go w kołnierzyk. Zamki najczęściej są dwustronne, odpowiednio zabezpieczone panelem materiału. Kieszenie – bardzo ważny element dla turysty – również są odporne na deszcz, są też pojemne.

Kurtki Trespass (https://aktywnyturysta.pl/kategoria-produktu/odziez/odziez-meska-turystyczna/kurtki-odziez-meska/) gwarantują odpowiedni komfort cieplny, a to za sprawą zastosowania technologii ColdHeat – jest to specjalna ocieplina, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury ciała. Kurtki te są oddychające, a to za sprawą zastosowania elementów wentylacyjnych.

Gdzie kupić kurtki Trespass?

Kurtki Trespass dostępne są w ofercie sklepu internetowego aktywnyturysta.pl. Jest to miejsce, w którym znajduję się najwyższej jakości odzież i akcesoria, dla osób będących aktywnych fizycznie. Wśród nich znajduje się marka Trespass, która w swoim dorobku, oprócz kurtek ma też wiele innych części garderoby, jak buty, spodnie, czy bluzy.

Trespass cieszy się dużą popularnością wśród klientów, ze względu na wysoką jakość swoich produktów, ale też atrakcyjne ceny. Są to rzeczy, które starczą na lata. Inwestycja w tę markę, to bardzo dobry wybór, zarówno na co dzień, jak i w celu podróżniczym.

Trespass jest marką szkocką, która wciąż dynamicznie się rozwija i podbija serca osób w kolejnych krajach.

Więcej informacji na aktywnyturysta.pl.