Poznanska10 – informacje, wiadomości

Twoje centrum informacji

Ogólne

Buduj rozpoznawalność swojej marki, wybierając foliopaki od emGRAF

Mając na uwadze to, jak wiele mówi się dziś o działaniach marketingowych swojej marki, nie możemy odpuścić dosłownie żadnej okazji, aby wspierać ten proces. W perspektywie zażartej walki z konkurencją o potencjalnych klientów musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nasi branżowi rywale na pewno zrobią wszystko, a może i jeszcze więcej, aby prześcignąć nas pod kątem nawet najmniejszych detali, aby jak najbardziej wkupić się w łaski klientów. W przypadku e-commerce bezpośredni kontakt z klientem jest nieco ograniczony, dlatego warto rozejrzeć się z takimi opcjami, które wykorzystują moment doręczenia przesyłki do granic możliwości.

Rozwiązanie w postaci foliopaków z nadrukiem od emGRAF to z pewnością coś, co pozwoli na bardzo wiele pod kątem budowania świadomości marki. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w momencie, kiedy kurier wręcza przesyłkę adresatowi, ten ma jedyną, fizyczna styczność z firmą, u której zrobił zakupy. Nasze zadanie to wykorzystać to w odpowiedni sposób, a foliopaki będą na pewno dobrym wyjściem.

Foliopaki emGRAF, jako Twoje wsparcie w wysyłce i działaniach marketingowych

Foliopaki to bezpieczeństwo produktu, ponieważ mogą skutecznie chronić je przed działaniem wilgoci, a jak wiadomo podczas transportu, nasze przesyłki bywają narażone na przeróżne czynniki zewnętrzne. Co więcej, będziemy w stanie znacznie przyspieszyć proces samego pakowania, ponieważ w tym przypadku jest to znacząco ułatwione. Wreszcie należy też wiedzieć, że dzięki foliopakom od emGRAF możemy wspierać także działania z szeroko pojętego marketingu, w bardzo ciekawy sposób przypominając się swoim klientom, dając im możliwość odbioru przesyłek, które są estetycznie zapakowane. Standardowe opakowania nie mogą równać się z wysokiej jakości foliopakami, które posiadają nasze logo, czy też hasło reklamowe. W ten sposób, utkwimy w podświadomości naszych klient na dobre, a przy następnej okazji na pewno zostaniemy wybrani po raz kolejny.