Poznanska10 – informacje, wiadomości

Twoje centrum informacji

Informacje

Telewizyjna17. odcinek 1

Sztab WOŚP Rokietnica

Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizyjnej Powiatowej17. To nasz cykliczny program, informujący o najważniejszych wydarzeniach w siedemnastu gminach powiatu poznańskiego. To magazyn o mieszkańcach i dla mieszkańców naszego regionu. Można go oglądać w Telewizji WTK oraz Telewizji STK.

W pierwszym tegorocznym odcinku mówimy o wynikach Otwartego Konkursu Ofert na rok 2022, a także o tym, że powiat poznański kolejny raz zamierza dofinansować likwidację kotłów na paliwo stałe oraz zastąpić je ich proekologicznym systemem ogrzewania. Prezentujemy również Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Powiecie Poznańskim dla mieszkańców gmin Buk i Stęszew, które działa w Otuszu. W programie nie mogło także zabraknąć relacji z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz krótkich informacji z regionu.

Premierowe odcinki Powiatowej17. w Telewizji WTK emitowane są w środy po godz. 19.50, przed Pulsem Dnia. Powtórki programu można zobaczyć o tej samej porze w piątki. Każdy z odcinków, już w dniu swojej premiery, jest również dostępny w Telewizji STK. W kolejnych dniach można obejrzeć też jego powtórki. Wszystkie, w tym także archiwalne programy, są dostępne na naszej stronie. Można je znaleźć TUTAJ.

Redaktor: Tomasz Sikorski

Content retrieved from: https://powiat.poznan.pl/telewizyjna17-odcinek-1-5/.